close

Informacje: Wyraźne każdego chciałem poinformować, że nie zostałem wynagrodzony za ten post. Nie otrzymałem jednak produktu i opinie wyrażone w tym poście są w 100% moje własne.
Tęskniłem za słodkim, ale przystępnym cenowo zestawem Bistro, który zaakcentowałby mój mały taras, który prowadzi prosto do drzwi do mojej sypialni. Nie jest to zbyt duża przestrzeń, ale jest na tyle duża, że mogę złapać dobrą książkę i zrelaksować się na świeżym powietrzu.
To miejsce było puste przez jakiś czas, aż do tego weekendu, kiedy mój mąż zmontował mój nowy zestaw bistro. Kiedy spojrzałam na pudełko, wspomniałam mu, że nie wszystko jest w tym małym pudełku.
Ale tak naprawdę było, wszystko, czego potrzebowaliśmy było w środku.

Pudełko było dobrze upakowane i wcale nie było ciężkie.

Po wyjęciu wszystkiego z pudełka nie zajęło mu to czasu, aby złożyć zestaw. Instrukcje były przyjazne dla użytkownika, co znacznie ułatwiło, a nawet poprawiło umieszczenie każdej części, gdzie należy.
Po zakończeniu, umieścił zaraz za drzwiami mojej sypialni, na zewnątrz drzwi. Zaprojektowany najdrobniejszy szczegół jest wykonany z myślą o kutym wyglądzie żelaza. Jest to dobrze skonstruowany zestaw, który jest również trwały i oferuje odporne na warunki atmosferyczne tworzywo sztuczne, które jest czyste.
Wytrzymałość każdego krzesła wynosi 150 kilogramów. Dopasowany stół jest również dobrze skonstruowany i trwały plus masz również możliwość dodania ładnego parasola do środka stołu. Dobrze wiedzieć, że funkcja jest dostępna, więc kiedy zabieram ten zestaw ze sobą do parku, mogę również zabrać ze sobą parasol, aby chronił mnie przed słońcem! Kolejną wspaniałą rzeczą, którą lubię w tym zestawie, jest to że jest on łatwy do czyszczenia, bez rdzy, bez szlifowania, bez przemalowywania i ponownie prosty w montażu!
Jest to idealny rozmiar i styl dla tego miejsca i mogę powiedzieć, że teraz wygląda tak przytulnie i słodko! Nie mogłam sobie odmówić, musiałam dodać moje poduszki do zestawu, który sprawił, że bistro wygląda jeszcze ładniej!
Jak zawsze może zmienić każdą powierzchnię w oszałamiający, klasyczny, elegancki wygląd z ich wyboru dekoracji domu, więc jeśli szukasz wysokiej jakości produktów meblowych, które oferują styl i komfort w wielkiej wartości. Wystarczy zalogować się na stronie producenta i kliknąć na ich niesamowite kolekcji!

Zobacz również:  Co możesz zrobić, aby uczynić swój pokój dzienny bardziej przyjaznym dla środowiska

Zostaw komentarz