close
PodróżePraca

Cyfrowy nomad – Nauczanie angielskiego za granicą

cyfrowy nomad

Zwrot ten stał się synonimem tego, co wielu nazwałoby przeżywaniem marzeń, ale tak naprawdę wykonanie skoku, aby przeżyć przynajmniej część swojego życia jako cyfrowy nomada, jak dotąd okazało się rzeczywistością, która jest niedostępna dla większości ludzi. Tak czy inaczej, cyfrowi nomadowie – prawdziwi cyfrowi nomadowie istnieją i w zasadzie bycie cyfrowym nomadem oznacza po prostu możliwość pracy i podróżowania w tym samym czasie, ponieważ Twoja praca jest niezależna od lokalizacji.

Omówiłem kilka opcji w drodze realistycznych wyborów zawodowych, aby dążyć do tych, którzy chcą wyruszyć w drogę i uzyskać prawdziwy smak tego, czym jest bycie cyfrowym nomadem i na tym stanowisku będę omawiał coś nieco innego, ale coś, co sprawia, że po prostu inne podejście do podjęcia dla każdego, kto naprawdę ma ambicje podróżowania i możliwości znalezienia pracy, niezależnie od ich lokalizacji.

Tak więc cyfrowa kariera nomadów z wyboru dzisiaj jest nauczanie i zanim podniesiesz głowę i oświadczysz, że nie jesteś nauczycielem i nie zamierzasz iść do szkoły, aby ukończyć studia, mam dla Ciebie kilka ekscytujących wiadomości. No cóż, już zgadłeś to z tytułu (jeśli nie masz już nikt nie może ci pomóc), ale to, o czym mówię, to nauczanie angielskiego za granicą. Powiedzmy to sobie szczerze – tak samo jak Francuzi mogą zechcieć coś o tym powiedzieć, a może nawet Chińczycy, ponieważ mają liczby po swojej stronie, angielski jest językiem biznesowym świata, a gdziekolwiek jesteś na świecie, to w końcu będziesz musiał znaleźć kogoś, kto rozumie i mówi po angielsku. Jeśli nie, możesz się założyć, że znajdziesz mnóstwo ludzi, którzy chcą się uczyć angielskiego.

Zobacz również:  Jak wyposażyć się w sprzęt na wyjście z domu

W tym tkwi szansa i nie mówię o tym tylko z punktu widzenia odległej obserwacji czy tylko teorii. Jest realne zapotrzebowanie na nauczycieli języka angielskiego, a nie na nauczyciela języka angielskiego, który nauczał Cię o postaci mowy w szkole średniej. Ukończenie kursów to wszystko, czego potrzebujesz, aby nauczyć się, jak przekazać lekcje języka angielskiego i dla tych, którzy faktycznie przeszli kurs i nauczają języka angielskiego w obcym kraju, ponieważ mówimy niespodziewanie zaskoczeni umiejętnościami językowymi, które zostały w nich rozbudzone – wydaje się, że wszyscy posiadamy umiejętności językowe – wydaje się, że jest to tylko kwestia przejścia przez odpowiedni rodzaj szkolenia, aby móc przekazać te umiejętności językowe.

Nie, więc nie będziecie uczyć dzieci o złożonych tematach językowych, ale raczej będziecie uczyć dzieci i być może nawet dorosłych podstawowych umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.

Cyfrowi nomadowie nie są w podróży 24/7 i spędzają sporo czasu w określonych miejscach, więc nauczanie języka angielskiego jest w porządku z tym, co to znaczy być jednym z nich. Pieniądze są również dobre – cóż, to wystarczająco dobrze, abyś cieszył się tym, co to znaczy pracować i podróżować, tak bardzo, że nawet studenci z różnych lat mogą pójść tą drogą.

Zobacz również:  Zdrowie psychiczne w miejscu pracy

Zostaw komentarz