close
Podróże

Jak wyposażyć się w sprzęt na wyjście z domu

sprzęt na wyjście z domu

Cóż, kiedyś były czasy, kiedy to co do noszenia był jeden wyłącznie związane z kobietami, ale chłopaki też lubią wyglądać dobrze, co może stać się trochę wyzwaniem, gdy idziesz zaangażować się w konkretne działania na świeżym powietrzu, takich jak spacery, wędkarstwo, golf, kamping, etc. Pierwotnym celem ma być wygodna, gdy będziesz chodził na jedno z tych popularnych zajęć na świeżym powietrzu, ale w tym samym czasie nie chcesz, aby ktokolwiek był w stanie odgadnąć, co to jest od tylko jednego spojrzenia na ciebie.

Podstawy

Ogólnie rzecz biorąc, chcesz ubierać się zgodnie z tym, co zapewni ci komfort podczas gdy jesteś zajęty jakąkolwiek czynnością, którą zamierzasz wykonywać, co zaczyna się od rozważenia pory roku. Zawsze możesz zrzucić część ubrań, które nosisz, jeśli jesteś przesadnie ubrany, ale nie chcesz być zaskoczony zimnem z ubraniami, które nie są wystarczająco ciepłe.

Tak więc w chłodniejsze miesiące coś takiego jak kamizelka termiczna i spodnie termiczne do jazdy na nartach zakryją bazę, którą można następnie przykryć ładną bluzą, aby nie trzeba było się zbyt mocno ubierać. Zostaw kurtkę w samochodzie na wszelki wypadek, gdy będzie Ci ona potrzebna, a następnie uzupełnij wygląd spodniami dresowymi, spodniami lub dżinsami, w zależności od aktywności, w jaką będziesz się angażować. Nie chcesz spodni, które są zbyt ciasne, na przykład, jeśli będziesz chodzić na wędrówki piesze, więc spodnie do chodzenia, w przeciwnym razie możesz wyjść w spodenkach, jeśli jest to w cieplejszych miesiącach w roku.

Zobacz również:  Co to jest niepełne wyżywienie i co jest dla mnie właściwe?

Pamiętaj, że w przypadku czegoś takiego jak biwakowanie temperatura spadnie po zmroku i zazwyczaj będzie nieco zimniej przez noc, więc potrzebne są cieplejsze ubrania, jak np. kurtka puchowa i dziane spodnie dresowe.

Dostosowywanie wyglądu do aktywności na świeżym powietrzu

Niektóre aktywności na świeżym powietrzu są po prostu po to, aby pójść w określonym stroju. Jeśli masz zamiar grać w golfa na przykład, pola golfowe są miejscem dla więcej niż tylko sportu. Kluby golfowe są często odwiedzane podczas rozmów biznesowych podczas przechodzenia od dołka do dołka. Więc może chcesz zachować trochę formalnego spojrzenia na swój sposób ubierania się, co można osiągnąć poprzez niektóre wysoko cenione sztruksowe spodnie tak, że można nadal cieszyć się pełnym zakresem ruchu, wyglądając tak, jakbyś był gotów do wzięcia udziału w sesji zarządu w tym samym czasie. Wiele innych nieformalnych/półformalnych spodni, które są świetne dla zieleni pola golfowego są dostępne, w przeciwnym razie ubieranie się na zewnątrz po prostu sprowadza się do kwestii tego, że jesteście w stanie utrzymać pełny zakres ruchu dla aktywności, którą będziecie cieszyć.

Zobacz również:  Pięć powodów, dla których warto odwiedzić Bahamy

Zostaw komentarz