close
Zakupy

Wstrzymana przesyłka DHL: co należy zrobić?

DHL Express realizuje obecnie dostawy na całym świecie. Dzięki temu od razu dostarczają i odbierają przesyłki od klientów jak zazwyczaj. DHL Express stosuje się do ścisłych wytycznych, jeśli chodzi o lokalne bariery. Podejmują działania, które zapewniają bezpieczeństwo i ochronę klientów.

Czy powinieneś się martwić, jeśli przesyłka DHL zostanie wstrzymana?

To bardzo normalne z twojej strony, że martwisz się, gdy przesyłka jest opóźniona. Aby dowiedzieć się o opóźnionym terminie doręczenia, lepiej skontaktować się z obsługą klienta. Możesz od razu zapytać o prawdopodobną datę doręczenia. Opóźnienie przesyłki często zależy od innych nieznanych czynników.  To wszystko zależy od miejsca, do którego wysyłasz przesyłkę. Proces realizowany przez DHL jest bardzo nieregularny w przypadku opakowań międzynarodowych.

Po otrzymaniu potwierdzenia, przedmioty są wstępnie sprawdzane i plombowane, aby wysłać je w drogę.  Twoje dokumenty powinny być przejrzyste i ważne dla szybkiego przebiegu procesu. Eksperci DHL po prostu sprawdzają dane klienta w ramach elektronicznej weryfikacji. Następnie należy je oznaczyć jako “DHL wysyłane” do Urzędu Celnego, aby móc je dalej realizować.

Następnie przesyłka jest wysyłana do kraju przeznaczenia, aby dotarła na czas. Nie mniej prawdą jest, że DHL jest najszybszy wśród wszystkich marek wysyłkowych.

Co zrobić, gdy przesyłka DHL ma opóźnienie?

DHL Przesyłka oczekująca wymaga uwagi. Odprawa dokonywana jest w określonych miejscach, ale często brak możliwości śledzenia przesyłki prowadzi do tego rodzaju zamieszania. W opracowanym na całym świecie mechanizmie, opóźnienie w nadaniu przesyłki występuje tylko z powodu niedostępności odbiorcy.  Oto lista rzeczy, które należy wykonać na koniec, gdy nadawana jest przesyłka DHL.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta

Nie ma się czym martwić, jeśli Twoja przesyłka jeszcze nie dotarła, po prostu skontaktuj się z obsługą klienta. Otwórz stronę internetową DHL Express i kliknij kontakt z nami. Skontaktuj się z działem obsługi klienta DHL Express i od razu podaj szczegóły, aby dowiedzieć się, gdzie i dlaczego przesyłka jest wstrzymana.

Zobacz również:  Obejrzyjcie 130-letnią ewolucję logo firmy Coca-Cola.

Numer przesyłki i jej opis należy przesłać do działu obsługi klienta. Sprawdzi on wszystkie szczegóły i stwierdzi, czy przesyłka została zaadresowana nieprawidłowo lub, czy nie została uszkodzona. Otrzymasz jasny obraz, który pozwoli Ci dowiedzieć się, gdzie popełniono błąd.

Co się stanie, jeśli w domu nie będzie nikogo, kto odebrałby przesyłkę DHL?

Aby rozwiać wszelkie obawy, większość paczek, które nie dotarły, nigdy się nie zgubią. Więc strach przed zgubieniem paczki jest niepotrzebny. W przypadku, gdy Ciebie lub odpowiedniego odbiorcy nie ma w domu, w takim przypadku powiedz swojemu sąsiadowi, aby odebrał przesyłkę za Ciebie.

Jest to lepsze rozwiązanie, ponieważ paczka nie zostanie zwrócona do centrali. Kurier pobierze szczegóły dotyczące odbiorcy, dodając swój podpis do dokumentów dostawy, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić.

Podsumowując, wstrzymanie przesyłki DHL nie jest sprawą straszną. Nie warto się denerwować, jeśli takie opóźnienie lub wstrzymanie nastąpi. DHL jest odpowiedzialny za Twoje produkty, dołoży wszelkich starań, aby dotrzeć do Ciebie z przesyłką w określonym czasie.  Punkt serwisowy DHL przechowuje przesyłkę przez prawie 7 dni. Jeśli Twoja przesyłka dotarła do tego miejsca, postaraj się ją odebrać w tym czasie. Z łatwością możesz skorzystać z godnych zaufania usług DHL.

Gdzie będzie najbliższy punkt doręczeń?

Aby znaleźć najbliższy punkt doręczenia, należy wyszukać go w punkcie obsługi klienta DHL.

Zobacz również:  Narzędzia do modernizacji domu - odpowiednie narzędzia do dbania o swój dom

Czy mogę zamówić międzynarodową przesyłkę biznesową?

Jeśli Twoja przesyłka do danego miejsca przeznaczenia ma odprawę celną, powinieneś umieścić na jej przedmiocie trzy faktury. Otwórz konto w dziale produktów biznesowych DHL, aby od czasu do czasu w łatwy i szybki sposób otrzymywać aktualizacje.

Przesyłka została zatrzaśnięta w skrytce. Co robić?

Bądź ostrożny i sprytny w swoim postępowaniu, aby ponownie otworzyć szafkę tym samym kodem. Jeśli się nie uda, możesz zadzwonić pod numer infolinii, aby reaktywować kod dostępu. Możesz nawet skontaktować się z centrum obsługi klienta w dni robocze, aby uzyskać pomoc.

Jaki jest maksymalny rozmiar lub waga przesyłki, którą mogę wysłać przez DHL?

Prosimy o nieprzekraczanie 120 cm wymiarów i wagi nie większej niż 50kg. DHL zorganizuje przewóz lub inny sposób dostarczenia przesyłki do żądanego miejsca przeznaczenia w sposób wolny od jakichkolwiek utrudnień. Utrzymanie wagi i wymiarów paczki pozwoli obu stronom na szybkie przekazanie i dostarczenie przesyłki.

Na zakończenie możemy powiedzieć, że należy użyć opcji śledzenia w celu dokładnego zlokalizowania przesyłki. Zawsze ważne jest, aby użyć międzynarodowego linku śledzenia przesyłki, aby dowiedzieć się, gdzie się ona utknęła. Nigdy nie martw się o DHL, ponieważ jest najbezpieczniejszy.

Na zakończenie możemy powiedzieć, że należy użyć opcji śledzenia w celu dokładnego zlokalizowania przesyłki. Zawsze ważne jest, aby użyć międzynarodowego linku śledzenia przesyłki, aby dowiedzieć się, gdzie się ona utknęła. Nigdy nie martw się o DHL, ponieważ jest najbezpieczniejszy.

Gdy DHL odbierze Twoją przesyłkę, szybko wyśle Ci e-mail i SMS z aktywnym kodem do otwarcia schowka. Wpisz to i odbierz przesyłkę. Zatem bez obaw wyślij paczkę przez DHL.

Zostaw komentarz